درباره ماخانه
تماس با ماساعات کاری
بیمه هاآزمایشات
تعرفه قیمت هاگواهی نامه ها
دکتر اسماعیل شقاقیدکتر حسن شامانی
آلبوم عکسبخش های آزمایشگاه
دکتر حسن شامانی

آزمایشگاه پرشکی محققین در محدوده نظارت دانشگاه علوم پزشکی تهران به خدمات تشخیصی پزشکی و آموزش دهی فعالیت دارد. محققین با در اختیار قرار دادن جزوات آموزشی به مراجعین محترم سعی در افزایش آگاهی عمومی در حوزه سلامت داشته و جزوات آموزشی این مرکز به رایگان در اختیار مراجعین قرار می گیرد. همچنین نشریه "تازه های محققین" با تکیه بر جدید ترین شواهد علمی برای پزشکان محترم منطقه ارسال می شود تا در مورد به روز ترین تکنیک های تشخیص آزمایشگاهی و تست های استاندارد طلایی برای تشخیص بهتر شرایط بالینی مختلف اطلاع رسانی داشته باشد.

این موسسه در راستای گسترش خدمات علمی، ارتباط خود را به طور موثر با دانشمندان و محققین برجسته دانشگاه علوم پزشکی تهران و مراکز تحقیقاتی معتبر مانند مرکز تحقیقات نقص ایمنی اولیه(RCID)، مرکز تحقیقات انستیتو کنسر، و شبکه بین المللی آموزش و پژوهش علمی (USERN)برقرار کرده است.

همچنین محققین برای ارتقای دانش فنی پرسنل خود و متقاضیان همکاری، دوره های آموزشی در حوزه آزمایشگاه بالینی برگزار می کند. در نیل به این هدف تا کنون بیش از 250 فارق التحصیل گرایش های مختلف رشته های علوم پایه زیستی و علوم آزمایشگاهی در این مرکز تحت آموزش و نظارت قرار گرفته اند.

آزمایشگاه پزشکی محققین به منظور فراهم آوردن شرایط ارتقای علمی، امکان بهره مندی از حمایت مالی و علمی تحصیل در دانشگاه های برگزیده ایران و جهان را برای همکاران مستعد و پرتلاش خود ایجاد کرده است.

لطفا برای آگاهی از شرایط آموزش علمی در این موسسه با مدیریت محققین تماس حاصل فرمایید.

ایمیل: researchers98@gmail.com

تلفن: 56351525

برای درخواست همکاری و استخدام در محققین لطفا فرم استخدام را در صفحه مربوطه تکمیل فرمایید، تا پس از انجام بررسی اولیه با شما تماس گرفته شود. 

 

 

درخواست خدمات شرایط نمونه گیری
نظرسنجی از پزشکان فرم استخدام
دانلود پیوندهای مفید
نظرسنجی از مراجعین ویژگی های محققین
دانستنی های علمی تالار گفتگو
کلیپ های سرگرم کننده کلیپ های علمی
مطالب جالب و خواندنی عکس های علمی
انتقاد و پیشنهاد عکس های سرگرم کننده